W tegorocznej edycji Konkursu First Step To Field’s Medal drużyna GLA z klasy 2mat-fiz-inf zajęła I miejsce!
Tak o idei konkursu piszą organizatorzy: Konkurs ten ma na celu przede wszystkim inspirowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych do głębszego zainteresowania się matematyką jako narzędziem do opisania zjawisk dnia codziennego i stosowania jej w rozwiązywaniu praktycznych problemów i zagadnień. Poprzez stworzenie możliwości ciągłego sprawdzania swojej wiedzy motywuje on uczniów do bardzo dobrego przygotowania się do egzaminu dojrzałości.

Cały konkurs składa się z 5 sesji konkursowych odbywających się za pośrednictwem Internetu oraz finału, który odbędzie się w warunkach kontrolowanej samodzielności.
Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom naszego zespołu!
http://snf-lodz.edu.pl/index.php/54-konkursy/357-wyniki-finalow-fstfm

[galeria]

Monika Biblis (19.04.2019)

Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczniowie GLA uzyskali znakomite wyniki w tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Laureatami zostali:
Matematyka:
Marcelina Jagiełka
Jakub Batkiewicz
Fizyka:
Marcelina Jagieła
Julia Osęka
Chemia:
Konrad Łęgowski
http://www.diament.agh.edu.pl/podstawowe-informacje/

Gratulujemy!
Monika Biblis (19.04.2019)

Z przyjemnością informujemy, że w XXX Międzynarodowym Konkursie "Mathématiques sans Frontiéres" (Matematyka bez Granic) uczniowie klasy 1 matematyczno-fizycznej GLA zajęli III miejsce w województwie pomorskim!
http://www.mbg.uz.zgora.pl/
Gratulujemy!

Wojciech Babiański (17.04.2019)