Monika Biblis

Dyrektor Gdańskiego Liceum Autonomicznego
nauczyciel języka angielskiego

  kras marta

Marta Kras

Wicedyrektor Gdańskiego Liceum Autonomicznego
nauczyciel biologii                                              

Monika Maciasz

sekretarz szkoły

     

 

Wojciech Babiański

nauczyciel matematyki

 

Krystyna Bembennek

nauczyciel filozofii

Ewa Borchert

nauczyciel geografii
nauczyciel WOS-u

 

Bogusław Dręczewski

nauczyciel chemii

Piotr Dudulewicz

nauczyciel wychowania fizycznego

 

Dorota Dunst-Drywa

nauczyciel języka hiszpańskiego

Dorota Gąsiorowska

nauczyciel języka niemieckiego

 

Dariusz Grzenkowski

nauczyciel języka polskiego

Iwona Izbrandt-Olejniczak

nauczyciel języka hiszpańskiego

 

Aneta Jurewicz

nauczyciel języka angielskiego

Grzegorz Kotłowski

nauczyciel języka greckiego
nauczyciel języka łacińskiego

   

Ryszard Kozak

nauczyciel informatyki

 

Zofia Krasnopolska-Wesner

nauczyciel historii sztuki i rysunku

 

Małgorzata Lewandowska

nauczyciel chemii

Piotr Lichnerowicz

nauczyciel języka niemieckiego

 

 

Artur Ludwikowski

nauczyciel fizyki

Dorota Maliborska

nauczyciel języka angielskiego

 

Michał Mosakowski

nauczyciel EDB

Anita Myszk

nauczyciel języka angielskiego

 

Anna Osieczko

nauczyciel biologii

Adrianna Piątkowska

nauczyciel chemii

 

Paulina Piłat

nauczyciel wychowania fizycznego

Dorota Ponczek

nauczyciel matematyki

  beata rogozinska

Beata Rogozińska

nauczyciel języka polskiego

Krzysztof Rosołek

nauczyciel matematyki 

 

Łukasz Rybiński

nauczyciel wychowania fizycznego

Małgorzata Sasinowska-Walczak

nauczyciel języka angielskiego

   

Kamila Skalska

nauczyciel biologii

Edyta Smolińska

nauczyciel języka niemieckiego

 

Robert Stopikowski

nauczyciel religii

Katarzyna Surdyka

nauczyciel języka angielskiego

 

 

 

Ewa Szmytkiewicz

nauczyciel matematyki

Ewa Szymańska

nauczyciel matematyki

 

Agnieszka Szyk

nauczyciel języka polskiego

Joanna Świąder

nauczyciel języka hiszpańskiego

 

Cezary Tulin

nauczyciel historii

Andrzej Walczak

nauczyciel informatyki

 

Iwona Walendziak

nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Karolina Wej

nauczyciel matematyki

 

Rafał Wierzbicki

nauczyciel historii

Michał Woźniak

nauczyciel języka polskiego