Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,

Kolejny rok z rzędu chcielibyśmy zachęcić Państwa oraz uczniów GLA do wzięcia udziału w czerwcowej akcji charytatywnej.
W porozumieniu z Radą Uczniów, postanowiliśmy kolejny rok z rzędu wesprzeć gdańskich seniorów. Pomaganie ludziom starszym to wciąż dla młodych ludzi nowy i trudny temat. Warto aby dostrzegali także ich potrzeby i obecność.

W zeszłym roku szkolnym skontaktowaliśmy się z gdańskim MOPRem, którego pracownicy bardzo entuzjastycznie zareagowali na naszą inicjatywę i pomogli w ustaleniu listy przedmiotów, które byłyby dużym wsparciem dla najuboższych osób starszych, którzy są ich podopiecznymi. Państwa odzew przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania a radość obdarowanych była ogromna.

I w tm roku szkolnym wracamy się do Państwa z prośbą aby pieniądze, które planują Państwo przeznaczyć na na symboliczne podziękowanie nauczycielom za kolejny rok nauki, zwykle w formie kwiatów, przeznaczyli na zakup produktów z listy dla seniorów.
Poniżej znajdziecie Państwo spis przedmiotów. Znajdują się tam artykuły pierwszej potrzeby a także te, które dla wielu seniorów są jedynie w sferze marzeń. Jeżeli zdecydują się Państwo n wsparcie naszej akcji prosimy aby Wasze dary trafiły do sekretariatu Szkoły najpóźniej do 21 czerwca 2018r.
Liczymy na Państwa i Uczniów zaangażowanie i z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Artykuły pierwszej potrzeby:

-mydła, szampony, pasta do zębów,

-kremy do ciała, rąk, twarzy,

-ręczniki,

-koce,

-chemia gospodarcza,

-przybory do golenia: pianki, golarki,

Marzenia:

- kawa/herbata