Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Julia Bessman, została wyróżniona przez Panią Prezydent Miasta Gdańska podczas XI Młodzieżowej Gali Sportu Gdańskiego.
Julia od 2 klasy szkoły podstawowej trenuje szermierkę w klubie UKS De La Salle Gdańsk.
Gratulujemy!

Monika Biblis (09.04.2019)

Z radością informujemy, że uczeń klasy 1 medycznej Michał Polak został wyróżniony podczas XI Gali Sportu Młodzieżowego organizowanej przez Urząd Miasta Gdańska. Serdecznie gratulujemy!
https://www.gdansk.pl/wiadomosci/xi-gdanska-gala-sportu-mlodziezowego-nagrody-za-wybitne-wyniki-na-zawodach-krajowych-i-miedzynarodowych,a,142339

Monika Biblis (29.03.2019)

W dniu 26 marca 2019r. nasi siatkarze wywalczyli brązowy medal w finałach gdańskiej Licealiady w piłce siatkowej chłopców. W pierwszym meczu nieznacznie ulegli I LO, późniejszym mistrzom Gdańska, przegrywając w dogrywce 15 do 13, a cały mecz 2:1. W w meczu o III miejsce nie dali szans i gładko pokonali XX LO 2:0. Chłopakom należą się słowa uznania za ogromną determinację i świetną grę. Ten historyczny sukces, GLA zawdzięcza następującym zawodnikom: Maciek Iwan, Bartek Pastuszak, Filip Stabulewski, Kuba Roszak, Kuba Korowicki, Janek Mikołajczyk, Igor Szymanowski, Łuksza Grygiel, Maciek Pilski, Maciek Łubiński i Tomek Kowara.

[galeria]

Michał Olbryś (29.03.2019)